Ремонт гідромоторів та гідронасосів John Deere (Джон Дір). Ремонт гідростатичної трансмісії ГСТ John Deere (Джон Дір). Ремонт гідравліки John Deere (Джон Дір) в Україні. (097)056-05-93

Ремонт гідронасоса John Deerе - достатнь популярна послуга серед сільскогосподарських підприємств, що використовують гідравлічну техніку. Агрегати даного бренду використовуються в екскаваторах, тракторах, комбайнах, навантажувачах, самоскидах, обприскувачах і іншому гідравлічному устаткуванні.

 Гідронасоси Джон Дір характеризуються зносостійкістю, високою продуктивністю, а також призначені для роботи в самих різних умовах (запиленість, вологість, зміна температури і т.д.).

 Компанія Гідро-Спец-Торг спеціалізується на реалізації гідравлічного обладнання відомих брендів, а також на наданні широкого спектру послуг, в тому числі ремонту гідронасосів John Deere.

Фото гідромотору ГСТ John Deerе

 

Як замовити послугу по ремонту гідростатики ГСТ John Deerе:

 ● Зателефонувати і узгодити всі деталі замовлення.

● Доставити несправний агрегат в майстерню будь-яким зручним способом (самостійно, за допомогою компанії-перевізника). Територіально офіс і майстерня знаходяться в Мелітополі, але працюємо з замовниками всієї України.

● Після проведення діагностики агрегату, фахівець зв'язується із замовником і обговорює варіанти вирішення проблеми (заміни пристрою, ремонт, вартість, терміни та інші умови). По завершенню всіх робіт, гидронасос John Deere повертається назад замовнику.

 

У яких випадках потрібно ремонт гидронасоса John Deere?
 

Ремонт гідронасосів Джон Дір - часте явище, проте своєчасний ремонт (плановий) дає можливість продовжити продуктивність гідравлічного обладнання з найменшими витратами, не допускаючи серйозних поломок.

Кожен гідравлічний агрегат має експлуатаційний термін, по закінченню якого пристрій призначений для технічного обслуговування (в тому числі гидронасос).

 

Ремонт гидронасоса John Deere потрібно, якщо:
 ● При роботі устаткування відбувається уповільнене руху робочих частин машини. Це перша ознака несправності гідравлічного насоса або нестачі робочої рідини в системі. Необхідно перевірити трубопроводи на предмет правильної установки, герметичності, деформації. Також потрібно провести огляд ущільнень, манжети.

● При експлуатації машини виникають нехарактерні шуми, гідравлічні удари. В даному випадку перевіряється справність вала, редуктора і інших компонентів на предмет зносу або пошкоджень. Сторонні шуми в системі можуть бути наслідком кавітації.

● Рідина нагнітається слабко або нагнітається зовсім. В такому випадку необхідно перевірити відповідність параметрів робочої рідини (в'язкість, чистоту, кількість). Причиною може бути також некоректна робота приводу, невірні настройки або надмірний знос.

● Агрегат безпричинно вимикається, потрібно звернути увагу на роботу приводного механізму і шукати поломки в ньому.

 

При огляді гідравлічної системи можна виявити такі несправності, при яких потрібно ремонт гидронасоса Джон Дір:

 ● Пошкоджений корпус гидронасоса (з тріщинами, здуттям та іншими дефектами). В даному випадку краще проконсультуватися з майстрами щодо технічного обслуговування. Причина виникнення такої ситуації - некоректно налаштований клапан гідравлічного розподільника, знос і ін.

● Перегрів робочої рідини або насоса. Визначити можна тільки шляхом огляду агрегату. Спровокувати перегрів може засмічений фільтр, перевищення норм навантажень на обладнання, зношеність деталей, пошкодження трубопроводів та інші.

 

При появі будь-яких несправностей краще звернутися до фахівців для якісної діагностики. Один і той самий ознака може свідчити про різні несправності (або про декілька одночасно).

 Як продовжити експлуатаційний період і відстрочити ремонт гидронасоса John Deere?

 Агрегати, з яких складається гідравлічна система, взаємопов'язані між собою. Поломка одного призводить до виходу з ладу деяких інших пристроїв. Отже, з метою недопущення простою техніки, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 ● Використовуйте лише відповідну робочу рідину. Зневагою цим вимогам тягне за собою багато проблем з гідравлічною системою. Масло має бути певної в'язкості, температури (всі параметри вказані в технічній документації).

● Забезпечувати достатню кількість робочої рідини. При витоках обсяг масла зменшується, що відразу відбивається на ефективності роботи техніки та справності системи.

● Контролювати чистоту масла. Даний параметр необхідно строго контролювати. Абразивні частинки, що потрапили в гідравлічну рідину, пошкоджують поверхню внутрішніх механізмів. У разі, якщо в масло потрапляє вода, відбувається зниження його експлуатаційних властивостей і пошкодження елементів гидронасоса John Deere.

● Своєчасно проводити ТО і дрібний ремонт. Це забезпечить тривалий термін служби обладнання.

Ціна ремонту гидронасоса John Deere залежить від ступеня складності і від кількості замінених деталей (і їх вартості).

 

Як відбувається процес ремонту гидронасоса John Deere в компанії Гідро-Спец-Торг?
 

Після отримання гидронасоса, фахівець проведе його діагностику. Вона включає в себе розбирання агрегату і його дефектовку. При цьому, компоненти і корпус пристрою підлягають промивці. Процес ремонту виглядає так:

 ● Огляд деталей на предмет видимих ​​пошкоджень. Це можуть бути подряпини, іржа, ознаки зносу, відколи. На даному етапі відбувається оцінка подальшої придатності запчастин. Ті, які підлягають ремонту - ремонтують, а ті, які непридатні для подальшої експлуатації - замінюються новими.

● Метод простукування. Дозволяє визначити внутрішні поломки і дефекти, які при огляді виявити не вдається.

● Застосування вимірювальних приладів. З їх допомогою визначається характер і ступінь зношеності.

● Ремонт пошкоджених деталей (наплавление, притирання, шліфування) і заміна несправних частин.

● Складання агрегату, тест на випробувальному стенді, настройка параметрів.

 

У компанії Гідро-Спец-Торг є все необхідне обладнання і інструменти для виконання ремонту гидронасоса John Deere. В наявності є гідравлічного устаткування та інших виробників.

 

Наші переваги:

 ● Оригінальність запасних частин і ремкомплектів.

● Вартість продукції - доступна.

● Широкий вибір гідравлічних агрегатів.

● Комфортні умови роботи і багато іншого. 

Ми цінуємо кожного клієнта. Зателефонуйте до нас прямо зараз - і отримаєте безкоштовну консультацію!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить