Ремонт гідронасосів Bosch Rexroth. Ремонт гідромоторів Bosch Rexroth

Ремонт гідронасосів та гідромоторів Rexroth, Bosch, Uchida, Hydromatic, Brueninghaus в Україні (097)056-05-93

Bosch Rexroth виробляє гідравлічне обладнання великої номенклатури. Мобільна гідравліка представлена ​​для великої гами обладнання: бетоносмесителях, дорожніх котків, асфальтоукладальників, кранів, навантажувачів і іншої спецтехніки. Промислова гідравліка представлена ​​приводами і елементами для гідрорізаків, гідравлічних пресів, термопластоавтоматів, обладнання для хімічних виробництв, корабельних установок і ін. 

Особливості ремонту гідравлічних приладів і систем Bosch Rexroth (ремонт насоса Bosch Rexroth, ремонт мотора Bosch Rexroth)

Використання гідравлічних систем Bosch Rexroth в різних видах спецтехніки, промисловому обладнанні і комерційному транспорті обумовлено, в основному, його якістю та надійністю. Серед переваг гідроприводу можна відзначити можливість плавної зміни швидкості в широких межах, здатність протягом тривалого часу розвивати великі статичні зусилля, які доходять нерідко до десятків тисяч тонн, надійне забезпечення мастилом, що труться, малу інерційність, простий спосіб запобігання гідросистеми від перевантажень за рахунок обмеження тиску, можливість перетворення гідравлічної енергії в будь-який вид руху без використання додаткових механізмів передачі. 

Для створення зусиль, практично в будь-який гідросистемі, застосовуються гідравлічні мотори і насоси. Наприклад, в вантажних і легкових автомобілях встановлюється гідропідсилювач керма, який значно полегшує їх керованість, в рази знижуючи зусилля повороту рульового колеса. У спецтехніки гідравлічні насоси і гідромотори Bosch Rexroth забезпечують працездатність підйомних і поворотних механізмів, гідромолотів, приводів руху і інших систем машин. Висока функціональність і практичність може бути досягнута тільки при роботі гідравлічної системи, в складі якої працюють справні механізми. Гідронасоси і гідромотори Bosch Rexroth складними високотехнологічними пристроями, і вихід з ладу такого агрегату тягне за собою складний ремонт, який здатні зробити тільки професійні ремонтні організації. У разі виходу з ладу будь-якого вузла гідросистеми, наприклад насоса необхідно негайно звернутися до фахівців в сервісний центр або ремонтну організацію з досвідом роботи в галузі ремонту і настройки гідрообладнання. 

Виділимо основні етапи ремонту гідросистем і їх елементів, а також причини, що призводять до поломок. Найбільш відомою і, мабуть, найбільш невинною несправністю в гідравлічній системі пошкодження одного з шлангів або трубопроводів, що призводить до відсутності герметичності. Текти легко виявляється візуально по наявності масла, і зазвичай ремонт полягає в заміні пошкодженого елемента. 

Сучасні діагностичні системи дозволяють швидко і точно визначити причину поломки. Гідронасос оглядається на предмет зовнішніх пошкоджень, після чого проводиться розбирання. Діагностувати несправність досить складно, і для цього необхідний досвід в поєднанні зі спеціальним обладнанням. 

Не завжди представляється можливим здійснити ремонт гидронасоса і гідромотора Bosch Rexroth на місці, в такому випадку гидронасос відправляється в ремонтну майстерню. Така необхідність може бути викликана складністю конструкції несправного вузла, трудомісткістю ремонтних робіт або іншими факторами. 

Останнім етапом будуть стендові випробування відремонтованого агрегату, результати якого повинні підтвердити повну його працездатність, а також функціональність як елемента гідросистеми машини, в якій він застосовується. Отже, звертаючись в спеціалізовану компанію, бажано переконатися в наявності у неї необхідної матеріально-технічної бази. Тільки добре оснащена майстерня і висококваліфікований штат співробітників можуть провести ремонтні роботи гідравлічних агрегатів на необхідному рівні, що можна без зусиль встановити при проведенні технічних консультацій та обговорення проблем, що виникли з гідрообладнанням.

Компанія Гідро-Спец-Торг займається ремонтом і відновленням гидромоторов і гідронасосів Rexroth Bosch. Професіоналізм і великий досвід наших співробітників дозволяє гарантувати високу якість робіт і мінімальні терміни їх виконання.

Услуги по ремонту гидравлики:

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A11VO: ремонт насоса A11VO40, ремонт насоса A11VO60, ремонт насоса A11VO75, ремонт насоса A11VO95, ремонт насоса A11VO130, ремонт насоса A11VO190.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии А10VO, VSO,VG: ремонт насоса A10VO28, ремонт насоса A10VO45, ремонт насоса A10VO71, ремонт насоса A10VO100, ремонт насоса A10VO140, ремонт насоса A10VG18, ремонт насоса A10VG28, ремонт насоса A10VG45, ремонт насоса A10VG63.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A4V, VG, VSG, VSO, VSLO, VTG: ремонт насоса Bosch Rexroth A4V, ремонт насоса Bosch Rexroth VG, ремонт насоса Bosch Rexroth VSG, ремонт насоса Bosch Rexroth VSO, ремонт насоса Bosch Rexroth VSLO, ремонт насоса Bosch Rexroth VTG.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A20: ремонт насоса A20VO60, ремонт насоса A20VO75, ремонт насоса A20VO95.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A8VO: ремонт насоса Bosch Rexroth A8VO55, ремонт насоса Bosch Rexroth A8VO80, ремонт насоса Bosch Rexroth A8VO107, ремонт насоса Bosch Rexroth A8VO140, ремонт насоса Bosch Rexroth A8VO200.

Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A10F, A10FM, A10FE: ремонт насоса Bosch Rexroth A10FM28, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FM37, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FM45, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FM63, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FЕ28, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FЕ37, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FЕ45, ремонт насоса Bosch Rexroth A10FЕ63.

 Ремонт гидронасосов Bosch Rexroth серии A6VM, A7V: ремонт насоса Bosch Rexroth A7VO55, ремонт насоса Bosch Rexroth A7VO80, ремонт насоса Bosch Rexroth A7VO107, ремонт насоса Bosch Rexroth A7VO140, ремонт насоса Bosch Rexroth A6VM55, ремонт насоса Bosch Rexroth A6VM80, ремонт насоса Bosch Rexroth A6VM107, ремонт насоса Bosch Rexroth A6VM140.

 

Видео Ремонт гидронасоса Bosch-Rexroth

 

Ремонт аксиально поршневого насоса с наклонной муфтой. Ремонт насоса банана

Ремонт гидронасосов Poclain Hydraulics, Ремонт гидромоторов Poclain Hydraulics

Ремонт систем гидростатического привода ГСТ зерноуборочных комбайнов John Deere

Ремонт гидронасосов Hansa, Ремонт гидромоторов Hansa

Ремонт гидронасосов Liebherr, Ремонт гидромоторов Liebherr

Ремонт импортных гидромоторов, Ремонт импортных гидронасосов, Ремонт импортной ГСТ

Гідромотори та гідронасоси Sauer-Danfoss

Ремонт гидронасосов Atos, Ремонт гидромоторов Atos, Ремонт гидрораспределителей Atos, Ремонт гидроцилиндров Atos, Ремонт гидравлики Atos

Ремонт насосов-дозаторов Sauer-Danfoss, Ремонт гидрорулей Sauer-Danfoss

Ремонт ГСТ. Ремонт гидростатики. Ремонт гидростатической трансмиссии. Ремонт гидрохода