Виробничо-комерційна фірма «Гідро-Спец-Торг» - спеціалізується на ремонті, виробництві і продажу гідравліки, запасних частин до автомобільної, тракторної та спецтехніки.

В асортименті нової продукції присутні гідропідсилювачі керма (ГУР) для тракторів Т-40, Т-70, МТЗ, ЮМЗ; гідроциліндри поршневого типу; гідроциліндри телескопічні для вантажних автомобілів КАМАЗ, МАЗ, КРАЗ,

ГАЗ, спецтехніки і причепів; гідророзподільники Р-80 і Р-160; турбокомпресора для вантажних автомобілів, імпортних автомобілів, спецтехніки, комбайнів; гідромотори та гідронасоси.

Постійне розширення списку поставляються запчастин до тракторів і автомобілів відбивається в появі нових розділів і на сайті. Так додані електрогенератори для тракторів, вантажних автомобілів і комбайнів, а так само масляні насоси двигунів.

Якісний ремонт гідравліки, який виробляє наше підприємство, дозволяє економити до 50% від вартості нових вузлів, придбаних вами для ремонту техніки. При цьому термін експлуатації відремонтованих запчастин часто навіть значно більше, ніж нових. Наприклад, ремонт гідропідсилювачів (ГУР) і Гидрорули. На всі запчастини і вузли як нові так і відремонтовані надається гарантія від 6 до 12 місяців.

З усім асортиментом вузлів і деталей, а також видами виконуваних ремонтів запасних частин і їх вартістю ви можете ознайомитись в каталозі. Так само останнім часом наше підприємство приділяє велику увагу збільшенню номенклатури турбокомпресорів для легкових автомобілів і мікроавтобусів імпортного виробництва, є турбокомпресори практично на будь-яку марку і рік випуску автомобіля (Audi, Volkswagen, Skoda, Ford, Hyundai, Mitsubishi, BMW, Fiat, Mercedes-Benz ), так само ми здійснюємо ремонт цих турбокомпресорів як за допомогою заміни картриджа так і з використанням стандартних схем ремонту турбокомпресорів.

 

На нашому підприємстві ви можете здійснити замовлення виготовлення гідроциліндрів за індивідуальним замовленням, за ескізами та кресленнями замовника.

Підприємство здійснює ремонт гідравлічних вузлів до техніки Bomag, Bobcat, Atlas, Case, CAT, Сaterpillar, Clarke, Dino Lift, Dynapac, Faresin, Hamm, Grove, Genie, Haulotte, HBM-Nobas, Hitachi, HollandLift, Hyundai, JCB, JLG, John Deere, Kato, Kobelco, Komatsu, Lavor Pro, Manitou, Merlo, Minuteman, New -Holland, Niftylift, NSS, OM, Pioneer, Sanko Makina (MST), Skyjack, Svedala Demag, Terex, Thomas, Tornado, Upright (Snorkel ), Vogele, Weber, Yale. І зернозбиральних комбайнів CASE, CLAAS, John Deere, Massey Ferguson. Ціна, термін ремонту та інші умови обговорюються тільки після розбирання і вибракування. Ремонт проводиться тільки після узгодження з замовником та здійснення часткової передоплати. На відремонтовані вузли надається гарантія. Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній, Автолюкс, нічний експрес, гюнсел, сат, ін-тайм, деливери, нова пошта, ваш час, заявки формуються щодня до 12 -00, а після 14-00 здійснюється розвозка і відправка по регіонах Україна замовникам. Аналітичний центр фірми проводить скрупульозну роботу з вибору найвигідніших пропозицій, запчастин і складових, що виготовляються в Україні і в країнах ближнього зарубіжжя, підбирає оптимальне співвідношення ціни і якості. Шановні клієнти, запрошуємо до довгострокового співробітництва всіх тих, хто цінує професіоналізм, стабільність, оперативність, доступність цін.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить