Написать в Viber Позвонить

ПРАЦЮЄМО ПІД ЧАС ВІЙНИ  pnukr

1
Продажа гидравлики
для сельхоз и спец техники
3
Новые запчасти
для спец техники
4
Стендовые испытания
Гарантия на каждый узел
5
Ремонт гидрораспределителей
отечественных и импортных
6
Ремонт гидронасосов
отечественных и импортных
7
Ремонт гидромоторов
отечественных и импортных
8
Ремонт
импортных гидронасосов и гидромоторов
9
Ремонт гидравлики
импортной
10
Ремонт
гидростатической трансмиссии
11
Гидравлика в Украине
из первых рук
12
Аксиально-поршневые
гидромоторы и гидронасосы
previous arrow
next arrow

Телескопічні гідроциліндри конструкції складаються з декількох секцій. Кожна з них є своєрідним поршнем і виступає як корпус для внутрішньої секції.

Принцип роботи телескопічного гідроциліндра:
При подачі тиску систему починається рух першого поршня з найбільшим діаметром до упора. Далі висувається наступний поршень, що усередині першого (перший у своїй стає циліндром для другого). Аналогічно відбувається рух кожної секції телескопічного гідроциліндра - до висування всіх секцій або досягнення необхідного рівня. Тиск у системі у своїй має змінюватися, оскільки різне зусилля під час висування кожної наступної частини. Кількість циліндрів в одному пристрої - від 2 до 6. У складеному положенні гідроциліндр телескопіювання становить від 20 до 40 відсотків від його довжини в розгорнутому стані.

Всі гідроциліндри такої конструкції поділяються на 2 основні типи:
Гідроциліндр телескопічний односторонньої дії. Принцип роботи у тому, що тиск у систему подається лише за висування поршнів і змінюється початку руху кожного наступного. Зворотне рух відбувається, зазвичай, рахунок сили тяжіння.
Гідроциліндр телескопічний двосторонньої дії. Особливість його полягає в тому, що тиск подається в штокову порожнину під час руху в обох напрямках. Для забезпечення подачі робочої рідини при зворотному русі поршні такі гідроциліндри мають більш складну конструкцію.
Найбільше поширені пристрої односторонньої дії завдяки простоті конструкції.

Купить гидроцилиндр КАМАЗ, Купить гидроцилиндр МАЗ, Купить гидроцилиндр ЗИЛ, Купить гидроцилиндр ГАЗ-САЗ, Купить гидроцилиндр ПТС, Купить гидроцилиндр САЗ, Купить гидроцилиндр тракторного прицепа, Купить гидроцилиндр подъёма кузова.

Производитель:
ООО НПКФ«Спец-Гидро-Маш»
Показано 1 - 1 из 1

Гидроцилиндры подъема кузова (телескопические)